TATZADE

Çevreye ve insana saygıyı ilke edinerek, güvenilir gıdanın adresi olma yolunda başladığımız üretimlerimize, Ankara-İstanbul karayolu 26.Km’deki tesisimizde devam ediyoruz. Reçel, bal, helva, tahin, pekmez, fındık ezmezi, margarin ve tereyağı üretimlerini hijyenik ortamda üretiyor, NATUREM, BALBİRLİK ve TATZADE garantisi altında size ulaştırıyoruz. ŞEHERLİ GIDA çatısı altında üretimlerimizi AR-GE çalışmaları ile geliştiriyor, üretimimizin kalitesini hep aynı standartta tutuyoruz.

Bal, faydaları saymakla bitmeyen dünyadaki en doğal antiseptiktir. Üretimi, sabır ve doğayı anlamayı gerektirir. Süzme çiçek balımızı, içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmadan sizlere ulaştırıyoruz. Balımızı tadarken, tahta kaşık kullanılmasını tavsiye ediyoruz.
Tereyağ, inek veya koyun sütünün yağından elde edilen gıdaların başında gelir. Özellikle gelişim çağındaki çocuklar için çok önemli bir besin maddesi olan tereyağımızı, sıcak ekmeğin üzerinde eriterek doyasıya yiyebilirsiniz.
Özellikle çocukların her öğün doyasıya yediği, vazgeçemediği bir tattır. Besin değeri açısından en yüksek kalitedeki Karadeniz Bölgesi’nin en güzel fındıklarını, sizler için topluyor, en kaliteli kakaoyu kullanarak üretimimizi gerçekleştiriyoruz.
Günümüzün koşturmalı şehir hayatında, kansızlık en büyük sağlık sorunlarının başında gelir. Kansızlığın bir numaralı ilacı ise PEKMEZ’dir. Dalından kopardığımız üzümlerimizi kaynatarak elde ettiğimiz pekmezimizde hiçbir katkı maddesi bulunmaz.
E, C ve B vitaminleri açısından zengin olan tahinin, başta Alzheimer olmak üzere yaşlılığa bağlı hafıza kayıplarını önlediği kanıtlanmıştır. Biz tahinimizi, susamlarımızı kavurduktan sonra ezerek elde ediyor, tamamen doğal olarak sofralarınıza sunuyoruz.
Vişne reçelimizi mevsiminde, dalından taze taze topladığımız Kütahya ve Macar vişnelerinden sizin için üretiyoruz. Kıvamı, tadı ve kokusu ile yemeğe doyamayacağınız Vişne Reçelimizi, tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan sofralarınıza ulaştırıyoruz.
Ege Bölgesi’nin en iyi incirlerini sizin için topluyor, tam kıvamında reçel yapıyoruz. Tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz İncir Reçelimizi, akışkan yapısı, bütün bütün incirleri ve muhteşem lezzeti ile sofralarınıza ulaştırıyoruz.
Isparta ve yöresinden elde ettiğimiz reçellik güllerin özenle bakımlarını yapıp, yetiştirerek sizler için GÜL REÇELİ hazırlıyoruz. Kıvamı, kokusu ve içinde hiçbir katkı maddesi olmamasıyla hemen fark edilen gül reçeli, tıpkı annelerimizin elinden çıkmış gibi…
Yoğun kıvamı, iri taneleri, kokusu, rengi ile farkı hemen anlaşılan Kayısı Reçelimizi, Malatya ve çevresinden özenle topladığımız kayısılarımızla içinde hiçbir katkı maddesi bulunmadan üretiyoruz.
Mersin ve bölgesinin en iyi çileklerinden sizin için hiçbir katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz Çilek Reçelimiz, iri tanelidir. Kokusu, kıvamı ve ağızda bitmeyen lezzeti ile sofralarınızın vazgeçilmezi olan Çilek Reçelimizi, günün her öğünü, gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz.
Portakal reçelimizi, Antalya ve bölgesinin en iyi portakallarından üretiyoruz. Tertemiz narenciye kokusunu hissedeceğiniz, yedikçe yemeğe doyamayacağınız Portakal Reçelimiz, siz ve çocuklarınız için tam bir lezzet şöleni…
Böğürtlen reçelimizi, Ege, Marmara ve Karadeniz bölgelerinin en iyi böğürtlenlerden üretiyoruz. İri taneli, mis kokulu ve ağızda bitmeyen bir tat bırakan Böğürtlen Reçelimizi, sıcak ekmeğin üzerinde erimiş tereyağı ile yemenizi tavsiye ederiz…
Ahududu reçelimizi, Ege, Marmara ve Karadeniz bölgelerinin en iyi ahududularından üretiyoruz. Faydaları saymakla bitmeyen, vücuttaki toksinleri atıp, kanı temizlemesi ile ünlü, ahududu meyvesinden ürettiğimiz reçelimizi yemeğe doyamayacaksınız
Anadolu’nun dört bir yanından en sulu ve tatlı ayvaları topluyor, tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan sofralarınıza ulaştırıyoruz. Ayva reçelimizi, günün her öğününde gönül rahatlığı ile ailecek tüketebilirsiniz.
Bol enerji ve dinçlik vermesi, tok tutması ile tahin helvası, Sofralarımızda önemli bir besin maddesi olarak yer alır. Tahin Helvamızı üretirken, sağlıklı hijyen koşullarına büyük önem veriyoruz. Tahin Helvamız, kolesterol ihtiva etmez ve enerji deposudur.
Bol enerji ve dinçlik vermesi, tok tutması ile tahin helvası, Sofralarımızda önemli bir besin maddesi olarak yer alır. Tahin Helvamızı üretirken, sağlıklı hijyen koşullarına büyük önem veriyoruz. Tahin Helvamız, kolesterol ihtiva etmez ve enerji deposudur.
KREM HELVAMIZI özellikle çocuklarımız için ürettik. Pratikliği sayesinde çocukların her öğün tercihi olan KREM HELVAMIZIN, besin ve enerji değeri çok yüksektir.
Tahin ve pekmezi belirli oranlarda karıştırarak elde ettiğimiz Tahin Pekmez Karışımı ürünümüz, enerji deposudur. Hem sağlıklı hem de çok lezzetli bu tatlı, sofralarınıza Tatzade garantisi ile ulaşır.